Hea hinnaga! Maastikuratas MAXIM Lady

Maastikuratas MAXIM Lady

Leader Fox

Uus

Sportlik maastikuratas igapäevaseks sõiduharrastamiseks maastikul. Kerge ja tugev alumiinumsulam raam koos eesmise amordiga.

  • Alumiiniumsulam (6061) raam
  • Rattaste läbimõõt 26"
  • Esiamort "RST CAPA ML T26", (80 mm.)
  • Käiguvahetaja SHIMANO TOURNEY
  • Käike 21
  • Pidurid V- alumiinium
  • Kummid RUBENA SCYLLA, 26X2,10
  • Kaal 13,8 Kg.

Rohkem infot

Toodet pole hetkel saadaval

232,00 €

290,00 €

-20%

Kaup tasuta kätte ostul üle 59.- €

Kaba tagastusõigus 14 päeva

Pole registreerimiskohustust ostul

Jalgratas järelmaksuga

Tehnilised andmed

Raami suurus14", 16", 18", 20"
RaamALLOY 6061
EsiamortRST CAPA ML T26,  (80 mm.)
KaelakausidALLOY 1-1/8"
Stemm 
LenksSTEEL 580 mm.
RummudALLOY
PöiadREMERX DRAGON
RehvidRUBENA SEPHIA, 26X1,75
PidurilingidALLOY
PiduridV- ALLOY
Eesmised hammasrattadSTEEL, 24-34-42T, 170 mm.
KeskjooksCATRIDGE
KettKMC Z50
TagavahetajaSHIMANO TOURNEY TX35 6/7 SPEED
Tagumised hammasrattadSHIMANO TOURNEY, 7 SPEED 14-16-18-20-22-24-28T
EsivahetajaSHIMANO TZ30
KäiguvahetajadSHIMANO RS35, 3x7 SPEED
SadulatoruSTEEL, D: 27,2 mm., L: 300 mm.
SadulLEADER FOX
PedaalidPLASTIC
Maks. lubatud koormus120 kg.
Käike21
Kaal13.8 kg.

Raamigeomeetria


Maastikuratas Solution raamigeomeetria

Raami suurus (cm.)14"16"18"20"
Min kasv (cm.)145152166171
Max kasv (cm.)151165170185
S/T c-t (mm.)356406457508
T/T-1 (mm.)536.5 533.8562.5569.4
T/T-2 (mm.)566.7551.8583.8583.8
H/T (mm.)120120120120
C/S (mm.)425425425425
W/B (mm.)1042.741042.7410601060
S/T angle (°)73737373
H/T angle (°)70707171
F/L (mm.)445435445445
B/B (mm.)31.231.231.231.2
Toodud andmed on soovituslikud.

Selgitus:
S/T c-t - püsttoru
T/T h - rõhttoru
H/T - kahvli raamitoru
C/S - tagahargi alatoru
W/B - teljevahe
S/T ang. - rõhttoru kaldenurk
H/T ang. - kahvli raamitoru kaldenurk
F/L - esikahvli pikkus
B/B drop - keskjooksu lang
Nõustun

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.