Kindad 

Kokku 8 toodet.
Kuvame 1 - 8 toodet
 • Kerged ja hingavad kindad maastikuratta sõiduks.Käepealne võrkriidest; Tugevdatud peopesa; Pöidlal frotee kate higi pühkimiseks; Sissekootud hõbeniidid puutetundliku ekraaniga seadmete juhtimiseks; Silikoon hajus trükk paremaks kinda haardumiseks; Materjal: 42% kunstnahk, 40% nailon, 18% polüester.

  19,00 €
 • Hea õhutusega ja termoplastis kaitsmega O'NEAL kindad.Hästi kättesobiv ja kauakestva graafika; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; 65% nailon, 15% Polüuretaan 17% soojusenergia plastikust kummist, 3% polüester.

  19,90 €
 • Kerged ja minimalistliku disainiga O'NEAL kindad. Hästi kättesobiv ja kauakestva graafika;  Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; 45% kunstnahk, 40% nailon, 15% polüester.

  14,90 €
 • Lihtsa disainiga ja mugavad O'Neal sõidukindad. Elastsene ja kauakestev disain; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; Materjal: 45% kunstnahk, 40% nailon, 15% polüester.

  14,90 €
 • Ideaalne kinnas, mis vastab sõitja tava vajadustele. Kerge ja mugav koostis; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; Kauakestev graafika; Materjal: 45% kunstnahk, 40% nailon, 15% polüester.

  17,95 €
 • Hästi kättesobiv tugeva kaitsega sõidukinnas.Silikoon trükk paremaks haardumiseks; Kauakestev ja elastne materjal; Mittetuhmuv graafika; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; Krõpsuga randmekinnitus; Materjal: 2% kunstnahk, 35% nailon, 15% termoplastik, 8% polüester.

  26,95 €
 • Hea õhutusega ja termoplastis kaitsmega laste sõidukindad.Ergonoomiline disain; Täiendav termoplastist kaitse; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; Krõpsuga randmekinnitus; Materjal: 65% nailon, 15% Polüuretaan 17% termoplastik, 3% polüester.

  19,95 €
 • Pole saadaval

  Pilkupüüdva disainiga vastupidav sõidukinnas.Kerge ja mugav koostis; Peopesal kuntsnahast üks kiht ja pöidlal kaks kihti; Kauakestev graafika; Materjal: 45% kunstnahk, 40% nailon, 15% polüester.

  19,95 €
Nõustun

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.