Hübriidratas AWAY gent

Leader Fox

Uus

Mugava püstise asendiga sportlik hübriidratas, millega sobib sõita nii asfaldil kui ka kruusal/metsateel.

  • Alumiiniumsulam (6061) raam
  • Jooksud 28"
  • Esiamort "ZOOM 141", (45 mm.) lukustusega
  • Käiguvahetaja SHIMANO TOURNEY TX35
  • TEKTRO V- pidurid alumiinum
  • Rehvid: IMPAC CROSSPAC, 700 x 38C
  • Käike 21
  • Kaal 14,4 Kg.

Rohkem infot

3 toodet laos

299,04 €

356,00 €

-16%

Kaup tasuta kätte ostul üle 59.- €

Kaba tagastusõigus 14 päeva

Pole registreerimiskohustust ostul

Jalgratas järelmaksuga

Tehnilised andmed

Raami suurus17", 19", 21" 23"
RaamALLOY 6061
EsiamortZOOM 141, 45 mm., LOCK OUT
KaelakausidINTEGRATED 1-1/8"
StemmEXT ALLOY, 105 mm.
LenksSTEEL 620 mm.
RummudALLOY
Pöiad
28", ALLOY, DOUBLE WALL
RehvidIMPAC CROSSPAC, 700 x 38C
PidurilingidTEKTRO, ALLOY
PiduridTEKTRO, V- ALLOY
Eesmised hammasrattadALLOY, 28-38-48T, 170 mm.
KeskjooksCATRIDGE
KettKMC Z50
TagavahetajaSHIMANO TOURNEY TX35 6/7 SPEED
Tagumised hammasrattadSHIMANO TOURNEY, 7 SPEED 14-16-18-20-22-24-28T
EsivahetajaSHIMANO TZ31
KäiguvahetajadSHIMANO TOURNEY
SadulatoruEXERACE D: 27,2 mm., L: 300 mm.
SadulLEADER FOX
SeisujalgPLASTIC
SeisujalgALLOY
Maks. lubatud koormus120 kg.
Käike21
Kaal14.4 kg. (19")

Raamigeomeetria


Maastikuratas Solution raamigeomeetria

Raami suurus (cm.)17"19"21"23"
Min kasv (cm.)150169181192
Max kasv (cm.)168180195205
S/T (mm.)432483533584
T/T-1 (mm.) 577590600605
T/T-2 (mm.)549.6564.8 -591.8
H/T (mm.)120120120150
C/S (mm.)370445445445
W/B (mm.)1081.11073.410871096.2
S/T ang. (°)7266.266.266.2
H/T ang. (°)70.570.570.570.5
F/L (mm.)440440440440
B/B drop (mm.)45454545
Toodud andmed on soovituslikud.

Selgitus:
S/T c-t - püsttoru
T/T h - rõhttoru
H/T - kahvli raamitoru
C/S - tagahargi alatoru
W/B - teljevahe
S/T ang. - rõhttoru kaldenurk
H/T ang. - kahvli raamitoru kaldenurk
F/L - esikahvli pikkus
B/B drop - keskjooksu lang
Nõustun

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.